fbpx
Preskočiť na obsah
Rodinná fotografia

FOTOGRAFIE INTERIÉROV, EXTERIÉROV A ARCHITEKTÚRY

Fotografie priestorov sú základom prezentácie hotelov, penziónov, reštaurácií a obchodov. Fotografie architektúry využívajú aj realitné kancelárie, interiéroví dizajnéri, architekti a sú užitočné pre firmy s rôznym zameraním výroby alebo služieb.

 
  • Profesionálne fotografie interiérov a exteriérov sa stanú východiskom pre propagovanie vašej podnikateľskej aktivity. Architektúra sa stavia desaťročia, preto sú kvalitné profesionálne fotografie dobrou investíciou. Takéto fotografie budete môcť využívať niekoľko rokov a budú stále aktuálne.
  • Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme vyzdvihnúť zaujímavé stránky každého objektu. Pre zachytenie tej správnej atmosféry je potrebné vhodné osvetlenie. Každý priestor vyzerá inak pri rannom svetle, v pochmúrnom aj jasnom počasí. Požadovaný efekt je možné dosiahnuť tiež pomocou osvetľovacej techniky, ktorú používame hlavne pri fotení interiérov. Preto je takmer nevyhnutná obhliadka objektu. Pri našej práci kladieme dôraz na kvalitu a detail.
  • Na celkovom výsledku sa následne významne podieľa softvérové spracovanie nafoteného materiálu. Používame profesionálne nástroje a pracovné postupy, ktoré zaručujú maximálnu vizuálnu kvalitu fotografií. Prvé ukážky fotografií vieme dodať už do niekoľkých hodín.

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​