GLAMOUR, MÓDA, BOUDOIR FOTOGRAFIA

Ani tie najkrajšie módne kúsky sa nepredajú samé. Aby ste podporili ich odbyt, budete potrebovať módne fotografie, ktoré budú prezentovať vaše oblečenie aj značku. 

  • Profesionálne glamour fotografie nemusia byť zamerané na každý detail oblečenia. Ich úlohou je zobraziť pocity a status ľudí, ktorý si daný módny štýl najčastejšie kupujú.
  • Aby sme vytvorili zaujímavé a netradičné módne fotografie, pri príprave fotenia je dôležité dbať na všetky detaily. Len tak dosiahneme, že jednotlivé zábery budú zachytávať želanú atmosféru a myšlienku.
  • Pred fotením si prejdeme, ako presne má výsledok vyzerať, a akú cieľovú skupinu má osloviť. Veľmi dôležitá je práca so svetlom, pomocou ktorého dosiahneme požadovanú atmosféru. Pripravíme scénu a všetky potrebné rekvizity. Fotografie uvidíte ihneď pri fotení na monitore počítača. Ak treba niečo upraviť, fotografiu zopakujeme.
  • Fotenie môže prebiehať v našom špičkovo vybavenom ateliéri. K dispozícii máme taktiež plne mobilný ateliér, takže fotenie je možné realizovať všade tam, kam nás zavoláte. U vás vo firme, vybranom interiéri či exteriéri.
  • V prípade potreby zabezpečíme modelov, vizážistu a potrebné rekvizity, ktoré vytvoria vhodnú atmosféru na fotografiách.
  • Po nafotení všetkých záberov naša práca nekončí. Pre dosiahnutie maximálnej vizuálnej kvality fotografií sa venujeme ich softvérovej úprave. Prvé ukážky fotografií vám vieme dodať už o niekoľko hodín v digitálnej podobe.

 

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

 

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​