fbpx
Preskočiť na obsah

GLAMOUR, MÓDA, BOUDOIR FOTOGRAFIA

Ani tie najkrajšie módne kúsky sa nepredajú samé. Aby ste podporili ich odbyt, budete potrebovať módne fotografie, ktoré budú prezentovať vaše oblečenie aj značku. 

  • Profesionálne glamour fotografie nemusia byť zamerané na každý detail oblečenia. Ich úlohou je zobraziť pocity a status ľudí, ktorý si daný módny štýl najčastejšie kupujú.
  • Aby sme vytvorili zaujímavé a netradičné módne fotografie, pri príprave fotenia je dôležité dbať na všetky detaily. Len tak dosiahneme, že jednotlivé zábery budú zachytávať želanú atmosféru a myšlienku.
  • Pred fotením si prejdeme, ako presne má výsledok vyzerať, a akú cieľovú skupinu má osloviť. Veľmi dôležitá je práca so svetlom, pomocou ktorého dosiahneme požadovanú atmosféru. Pripravíme scénu a všetky potrebné rekvizity. Fotografie uvidíte ihneď pri fotení na monitore počítača. Ak treba niečo upraviť, fotografiu zopakujeme.
  • Fotenie môže prebiehať v našom špičkovo vybavenom ateliéri. K dispozícii máme taktiež plne mobilný ateliér, takže fotenie je možné realizovať všade tam, kam nás zavoláte. U vás vo firme, vybranom interiéri či exteriéri.
  • V prípade potreby zabezpečíme modelov, vizážistu a potrebné rekvizity, ktoré vytvoria vhodnú atmosféru na fotografiách.
  • Po nafotení všetkých záberov naša práca nekončí. Pre dosiahnutie maximálnej vizuálnej kvality fotografií sa venujeme ich softvérovej úprave. Prvé ukážky fotografií vám vieme dodať už o niekoľko hodín v digitálnej podobe.

 

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

 

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​