fbpx
Preskočiť na obsah
Rodinná fotografia

RODINNÁ FOTOGRAFIA, TEHOTENSKÁ FOTOGRAFIA, FOTENIE DETÍ

Čas uteká veľmi rýchlo, čo vidíme hlavne na našich deťoch. Ani sa nenazdáme a z našich detí sú už dospelí. Zachytiť obdobie ich vývoja a uchovať si spomienky na dané obdobie je nádhernou a vzácnou spomienkou.

 
  • Uchovajte si preto svoje spomienky na neopakovateľné chvíle života. Vďaka skúsenostiam a príjemnej atmosfére vieme zachytiť rodinnú atmosféru lásky, vzťahy, očakávanie príchodu bábätka, jeho narodenie aj rast vašich detí.
  • Rodinné fotenie môže prebiehať v našom ateliéri, u vás doma alebo v exteriéri.
  • Na fotenie sa nezabudnite patrične pripraviť. Zladiť oblečenie, farby, či kvalitný make-up. Odporúčame oblečenie, bez veľkých nápisov, vyhnite sa lesklým či trblietavým kúskom. Na fotografiách dobre vyzerajú jemné pastelové farby a nezabudnite ani na rôzne doplnky či hračku pre vaše ratolesti. Hlavne, aby sa všetci členovia rodiny cítili pohodlne. O priateľskú a zábavnú atmosféru sa už postaráme my 🙂
  • Rodinné fotenie v ateliéri prebieha počas celého roka. Pri fotení rodiny v ateliéri preferujeme čisté zábery. K dispozícii máme niekoľko farebných fotopozadí aj menšie rekvizity. No vlastné rekvizity, či doplnky budú vyzerať najlepšie. Počas fotenia, sa môžete aj prezliecť, preto si nezabudnite pribaliť niekoľko kúskov navyše. Termín je potrebné rezervovať minimálne týždeň až dva vopred.
  • Rodinné fotenie v exteriéri. Každé ročné obdobie je niečím zaujímavé a pri fotení môžeme využiť jeho rozmanitosť. Treba však počítať aj s vrtochmi počasia, a preto nie je vždy fotenie možné realizovať v daný deň a hodinu. Najčastejšie fotíme v podvečerných hodinách, kedy je slniečko veľmi príjemné a neoslňuje.
  • Používame modernú fotografickú a svetelnú techniku, ktoré sú zárukou kvalitných záberov. Všetky zábery si budete môcť prezrieť a vyberiete si iba tie najlepšie, ktoré prejdú softvérovou úpravou a retušou.
  • Fotografie vám vieme aj vytlačiť v tej najvyššej možnej kvalite. Či už máte záujem o malú fotografiu pre starých rodičov, veľký obraz alebo fotoknihu. Viac o tlači a cenách tlačenej fotografie nájdete tu.
  • Neupravené fotografie neodovzdávame.

 

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

 

 

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​

Zdajte email pre zobrazenie cenníka: