fbpx
Preskočiť na obsah

LETECKÉ ZÁBERY, FOTOGRAFIE Z VTÁČEJ PERSPEKTÍVY

Letecké zábery predstavia svet z celkom nového uhla pohľadu.

  • Využijú ich hotely, penzióny, lyžiarske strediská aj firmy ponúkajúce rôzne adrenalínové aktivity, či realitné agentúry na podporu predaja. Letecké fotografie dokážu neopakovateľným spôsobom zaujať a odlíšia vás od konkurencie.
  • Profesionálne letecké zábery sú investíciou, ktorá nemalou mierou prispeje k rastu vašich ziskov. Každý klient bude už na prvý pohľad vedieť, že ho u vás čaká niečo výnimočné. Letecké fotografie obohatia vašu marketingovú stratégiu o nový prvok, ktorý vám prinesie úspech.
  • Pri fotení používame kvalitnú techniku s vysokým rozlíšením, ktorá zabezpečí tie najkvalitnejšie snímky. Zaujímavosťou sú aj panoramatické snímky, či 360° fotografie.
  • Dôležitým prvkom práce je úprava vyhotovených záberov do konečnej podoby. Pre čo najvyššiu vizuálnu kvalitu každej fotografie kladieme dôraz na jej softvérové spracovanie. Prvé zábery vám budú k dispozícii už o niekoľko hodín v digitálnej forme.

 

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

 

 

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​