FOTENIE PRE ROYAL M / PRIESTORY

2021-05-17

FOTENIE KUCHYNE PRE DJD INTERIÉR / NÁBYTOK ČASŤ 3.

2020-11-30

FOTO PREZENTÁCIA MAKE-UP, VLASY, FOTO

2020-09-25

FOTENIE KUCHYNE PRE DJD INTERIÉR / NÁBYTOK ČASŤ 2.

2020-09-25

FOTENIE PRE DJD INTERIÉR / NÁBYTOK

2020-06-02

Kuchyňa je pre mnohých z nás nepochybne srdcovou záležitosťou. Pri jej zariaďovaní strávime hodiny a hodiny, kým nájdeme tú pravú, tú vysnívanú. Kuchyňa je nezanedbateľnou súčasťou domu či bytu, ktorá by mala spĺňať nielen naše požiadavky na praktickú stránku, ale byť aj akýmsi odrazom nášho štýlu. Práve kuchyňa miestnosťou, ktorá je stredom a dušou nášho domova. Má tú moc, že spája všetkých členov pri jednom stole.

Pozrite si pár čarovných podôb kuchyne, ktoré sme nafotili pre Vašu inšpiráciu.

ZUBNÁ AMBULANCIA V NOVOM ŠATE

2020-05-25

Pokiaľ ide o naše zdravie tak človek je ochotný spraviť takmer čokoľvek. Ja osobne mám veľmi dobrú skúsenosť s pani zubárkou Marchevskou. Vždy profesionálny a ľudský prístup. Pred časom si obnovili ambulanciu, aby mohli nám klientom dodávať vždy kvalitnejšie služby. A tak sme pre nich nafotili zopár fotografií, aby ste mali aj vy predstavu ak sa rozhodnete navštíviť ju 🙂 

Verím, že sa vám tam bude páčiť a so službami budete rovnako spokojný ako ja a moja rodina.

VÁŠ RODINNÝ ZUBÁR

REKLAMNÉ FOTOGRAFIE PRE DOPRAVAMNICHOV.SK

2020-04-27

..aj v tomto náročom období je treba myslieť na reštart. Mnohé firmy hľadajú možnosti v tejto nie veľmi jednoduchej situácii a jedna z nich je aj dopravamníchov.sk Keďže táto spoločnosť doposiaľ ponúkala medzinárodnú prepravu osôb, dnes pripravuje novú službu preprava balíkov do zahraničia a čoskoro aj transfery na letiská. My sme využili prázdne priestory letiska Košice a tak sme pre nich nafotili niekoľko reklamných fotografií. 

REKLAMNÉ PREZENTAČNÉ FOTOGRAFIE PRE ZLATNÍCTVO - MAREK HRABČÁK

2020-03-03

Remeslo má zlaté dno. Nie je to len prázdna fráza. Jej doslovným príkladom je umenie zlatníkov.  Vedieť vyrobiť krásny šperk si vyžaduje cit, jemnosť, trpezlivosť, tvorivosť, precíznosť. My sme s naším fotoaparátom navštívili zlatnícku dielňu, aby sme zachytili šikovné ruky zlatníka priamo pri práci. So zatajeným dychom sme sledovali prerod toho, keď  sa nápad mení v realitu.

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​