fbpx
Preskočiť na obsah
Rodinná fotografia

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA, PREDSVADOBNÉ FOTENIE, SVADOBNÝ PORTRÉT

Rodinná fotografia

Svadobné fotografie, ktoré majú príbeh, hĺbku a dušu.

 
  • Svadobné fotografie budú vám aj vašej rodine ešte mnoho rokov pripomínať nádherný okamih, kedy ste si navzájom povedali svoje „áno“. Dovoľte nám sprevádzať vás v tento výnimočný deň a zachytiť pre vás jeho neopakovateľné emócie. 
  • Každý pár je jedinečný rovnako, ako každá svadba. Aby vás svadobné fotografie dokonale vystihovali, pomôžeme vám vybrať vhodný interiér alebo exteriér na fotenie. Svadobné fotografie sú aj nezabudnuteľné momentky z príprav, obradu či hostiny. Zvečníme pre vás všetky detaily, ktoré vytvárajú ich neopakovateľnú atmosféru.
  • Neoddeliteľnou súčasťou pred fotením je osobné stretnutie, na ktorom sa trochu lepšie spoznáme a prejdeme si priebeh svadobného dňa. Budete tak mať istotu, že sa na nič dôležité nezabudne.
  • Pri fotení používame najmodernejšiu fotografickú techniku. Zo všetkých záberov vyberieme tie najkrajšie, ktoré následne spracujeme do výslednej podoby. Fotografie dostanete zvyčajne do 30 pracovných dní v luxusnej krabičke. 15 ks v tlačenej podobe vytlačených na kvalitných fotopapieroch a taktiež v digitálnej podobe na USB. Taktiež si môžete objednať luxusné fotoknihy ponúkané v jednom z balíkov.
  • Viac o dostupnosti termínov a o cenách jednotlivých balíkov sa informujte na niektorom z našich kontaktov.
  • Súčasťou každého fotenia, je zmluva o poskytnutí fotografických služieb a rezervačný poplatok.

 

Potrebujete viac informácií? Na všetky vaše otázky ohľadom priebehu fotenia a cien vám radi odpovieme na niektorom z našich kontaktov.

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​

Zdajte email pre zobrazenie cenníka: