fbpx
Preskočiť na obsah

profesionálna tlač
fotografií a umeleckých obrazov

Pripravené
na zavesenie

Rôzne
formáty

Možnosť
UV ochrany

Možnosť
rámovania

Kontrola
profesionálmi

Profesionálna
konzultácia

netlačíme - my tvoríme umenie

Tlač na fotopapier

U nás si môžete vytlačiť fotografie v rôznych rozmeroch a prevedeniach.
V ponuke máme niekoľko druhov papierov aj FineArt.

fotopanel - hotový fotoobraz

To najlepšie, čo môžete v našej ponuke dostať. Hotový fotoobraz bez použitia skla a rámu. Nadčasový a moderný dizajn pripravený na zavesenie, ktorý Vám vydrží navždy.

fOTOKNIHY

Vaše spomienky vytlačené na kvalitných fotopapieroch. Možnosť doplnenia a výmeny listov v rôznych formátoch a prevedeniach.

Rámovanie obrazov

Široká ponuka rámov rôznych rozmerov a prevedení.

PASPARTY​

Nechajte obraz vyniknúť.  Kartónová obruba obrazu, ktorá plní estetickú aj ochrannú funkciu. Vytvára okolo obrazu neutrálny priestor, ktorý umožňuje dielu vyniknúť. Ponúkame v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach.

UV LAMINÁCIA​​

Zvyšuje odolnosť povrchu voči poškodeniu, poškriabaniu a predlžuje jej životnosť. Fotografie väčších rozmerov sa  pod sklom nevlnia.

fOTOPANEL - Hotový fotoobraz

To nieje iba obraz

Fotoobraz

Dokonalé farby aj pre Tých najnáročnejších

Svetlo tieň a všetko medzi tým

Výnimočná kvalita a odolnosť
vďaka najmodernejšej
profesionalnej tlačiarni

O presne podanie tlače sa postaráme aj  vďaka monitorom EIZO špecialne nakalibrovanými na konkretný povrch (papier) a našu tlačiareň. 

Trvácnosť farieb z bežnej foto tlačiarne
0%
Trvácnosť farieb z našej tlačiarne
0%
Svadobný a portrétny fotograf www.JANJASENSKY.comSvadobný a portrétny fotograf www.JANJASENSKY.com

Fotoknihy

Vaše spomienky vytlačené na kvalitných fotopapieroch

Na detailoch záleží

O presne podanie tlače sa postaráme aj  vďaka monitorom EIZO špecialne nakalibrovanými na konkretný povrch (papier) a našu tlačiareň.  Precíznosť a presnosť sú pre nás dôležite a preto pred každou tlačou si dávame záležať na presnom nastavený tlačových profilov ku konkretnej objednávke.

Mám záujem o tlač

Vieme, že vybrať si ten správny fotopapier a prevedenie nie je vôbec jednoduché. Nato sme tu my!

Vyberte si z formulára o čo máte záujem, alebo nám napíšte na tlac@jms-studio.sk a my Vám radi poradíme.


Druhy papiera

Na tlač ponúkame premiové papiere najvyšej kvality ku ktorým máme aj profesionálne nastavenú tlačiareň tak aby výsledok tlače ponúkol čo najpresnejší a najkvalitnejší výstup.

Unikátny papier vo svojej triede: za málo peňazí veľa muziky. Mnohí fotografi ho označujú ako “umelecký papier pre začiatočníkov“. Pripomína klasický výkres známy z hodín výtvarnej výchovy a je teda veľmi obľúbený pre tlač výtvarných fotografií a umeleckých grafík. Nesklame ani pri reprodukcii portrétov.

Každý, kto má rád papierové fotografie bez akýchkoľvek odleskov, si obľúbi FomeiJet Portrait Matt 230.

Fotografický vysoko lesklý inkjet papier profesionálnej kvality, strednej gramáže 265 g/m2 a širokej kompatibility.

PRO Gloss 265 je otvorený väčšine fotografických žánrov a najpoužívanejší je na rodinné a dovolenkové fotografie, portréty a krajinársku fotografiu. Je to papier vhodný do albumov a najrôznejších fotorámčekov.

fotografický inkjet papier typu luster a vysporiada sa aj s najnáročnejšími úlohami. Disponuje strednou gramážou 265 g/m2 a ponúka širokú kompatibilitu.

PRO Pearl 265 je otvorený väčšine fotografických žánrov a najpoužívanejší je na rodinné a dovolenkové fotografie, technickú a krajinársku fotografiu a architektúru. Je to papier vhodný do albumov a najrôznejších fotorámčekov.

Prémiový polomatný mikroporézny papier 265 g/m2 pre fotografie a digitálne nátlačky. ISO certifikácia potvrdila jeho neobyčajnú kvalitu a archivačné potenciál.

Hlboko matný, štruktúrovaný umelecký inkjet papier s podložkou zo 100% bavlny. Reprodukcia na ňom zhotovené neblednú: je nekyslý a neobsahuje optické zjasňovače.

Ponúka pocit ručne vyrábaného papiera. Vďaka strednej, avšak dostatočnej gramáži sa pohodlne adjustuje a zároveň je dostupným tzv. FineArt papierom. Cotton Textured 240 je ako stvorený pre emocionálnu fotografiu, umelecké grafiky a reprodukcie výtvarných diel.

Zástupca najvyššej triedy matných FineArt papierov. Je to hlboko matný, hladký umelecký inkjet papier 320 g/m2 s podložkou zo 100% bavlny. Reprodukcia na ňom zhotovené neblednú: je nekyslý a bez optických zjasňovačov.

© All rights reserved        ©2021 Design: Ján Jasenský - JMS štúdio​
*Doručenie nad 150,00 € — ZDARMA